تبلیغات
gozaran - زن جنس سر به راه
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
آدرس های دیگر
صفحات وبلاگ
لینك به ما / لوگوی دوستان
لینك به ما


لوگوی دوستان

آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

پنجشنبه 15 شهریور 1386
زن جنس سر به راه
سر به راه ,از گهواره تا گور
زن جنس سر به راه,مهربان,انعطاف پذیر,فروتن و نجیبی است.چنین تصویری در ذهن همه بانوان وجود دارد.سر به راه بودن باید راهی به سوی کامیابی باشد,اما در واقع چنین نیست.
امروز زنان نمی خواهند تنها سر به راه باشند.آگاهی آنان از خویشتن افزایش یافته است.با این حال,تناقض ها ی فراوانی در ذهن زن امروزی نهفته است.می کوشد تا خود را ابراز کند,اما وجدانش ناراحت است.در بیرون خاموش اما در درون آکنده از کشمکش است:از سویی می خواهد محبوب همگان باشد و می کوشد همه را راضی نگاه دارد,از سویی دیگر میداند که به این ترتیب دچار وابستگی می شود.می خواهد ابراز وجود کند,اما قصد آزار هیچ کس را ندارد,می خواهد به هدفش دست یابد,اما میل ندارد دیگران را پشت سر بگذارد,می خواهد انتقاد کند,اما بد کسی را نمی خواهد,می خواهد عقاید خود را بیان کند و دیگران را متقاعد کند,اما نمی خواهد اختیار اوضاع را به دست گیرد,می خواهد اعتماد به نفس داشته باشد,اما کسی را نترساند.
دودلی و تردید او در حالات ظریف جسمانی اش نمایان است.سری که اندکی خم شده,نگاهی شرمگین و پرسشگر,و لبخندی مردد,گویی این پیام را مخابره می کند:در عمق وجودم از خود مطمئن نیستم.به من بگویید چکار کنم.
ادامه دارد...................

 
نوشته شده توسط MANDANA ساعت 10:09 ق.ظ موضوع مطلب :‌ زنان و مردان=men & women ,

ویرایش شده در پنجشنبه 15 شهریور 1386 و ساعت 11:09 ق.ظ

لینك ثابت | نظرات ()


This Template Designed By Theme.MihanBlog.Com And Davood Jafari